Проєкт "Соціальне партнерство"

У ДПТНЗ Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму спільно з Тернопільською загальноосвітньою школою № 14 імені Богдана Лепкого, в рамках підписаного договору про співпрацю, розпочато роботу над проектом "Соціальне партнерство". 19.10.2023 р. на базі училища проведені перші майстер-класи за професіями "Флорист", "Візажист", "Манікюрник" для учнів 9-х класів. Флористи навчали випускників виготовляти стильну прикрасу - "Чокер з піоном", що може стати чудовим доповненням до будь якого образу. Майстри за професією "Візажист" ділилися основами нанесення денного макіяжу, а майстри за професією "Манікюрник" познайомили учнів з технікою догляду за руками "SPA-процедури з теплим парафіном" і провели навчання з нанесення манікюру.

2 листопада 2023 року для учнів 9–го класу проведено майстерки з професій «Агент з організації туризму, адміністратор». Учасники мали змогу віртуально відвідати туристичні об’єкти файного міста, ознайомилися з розробленими маршрутами здобувачів освіти 2 курсу, змоделювали 3D тур Європою; спробували себе у ролі адміністраторів, розробивши візитівку своєї компанії. Учениця ДПТНЗ «ТВПУ СФЕРИ ПОСЛУГ ТА ТУРИЗМУ» Катерина Задорожна представила розроблений авторський брендбук еко ферми «Елітна коза» і провела дегустацію сирів. Усі учасники отримали позитивний досвід та емоції.