Проєкт "Вчитель для вчителя"

В Тернопільській загальоноосвітній школі №14 ім. Б. Лепкого розпочалася робота над проєктом "Вчитель для вчителя".

Вправадження почалося із English Speaking Club - клубу для вивчення англійської мови. Основна мета даного клубу - удосконалення навичок спілкування англійською мовою, щоб мандруючи світом, наші учителі почували себе комфортно у будь-якій ситуації, а також, щоб після нашої перемоги, ми усі разом могли запросити до себе гостей з усього світу і розповідати їм про нашу неймовірну країну та її сміливих, волелюбних, талановитих людей.

Для зняття напруги та покращення духовного і психічного стану працівників школи розпочав свою роботу клуб "Спорт єднає". На заняттях учасники займаються одним із видів духовної і фізичної практики - йогою.

Йога - це елемент мистецтва, самовдосконалення і внутрішнього розвитку. Заняття йогою дозволяє збільшити кількість внутрішньої енергії, покращити настрій, сон, рівновагу, зберігає рухливість та відновлює.