210 років від Дня нородження Тараса Шевченка

І знову – березень… І знову линуть до нас думки геніального українського поета…

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

І голос твій нам душі окриля!

Востане у новій красі, проживши лихоліття

Твоя, Тарасе, звільнена земля…

Тарас Шевченко… Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу. Він залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

З нагоди відзначення 210-річниці славетного Кобзаря учні нашого закладу освіти виконували різноманітні завдання, декламували улюблені рядки поезій поета, дізналися про найвидатніші його картини. Учениця 7-Б класу Юлія Ясіновська виконала каверу на пісню "Думи" - Артема Пивоварова х DOROFEEVA, учні 4-х класів виконали пісню "Садок вишневий коло хати". Учні пригадували факти із життя митця, зігравши в гру "Факт чи Міф" та "Хто Я?".

Був проведений літературний урок "Тарас Шевченко - співець добра й краси". Здобувачі освіти презентували малюнки до творів Кобзаря, ділились цікавими фактами про Тараса Шевченка, відповідали на запитання вікторини. У стінах нашої школи Тарасове слово звучало українсько, англійською та польською мовами, також був проведений урок-інсценізація "Гостини у Кобзаря".

Кобзареве слово, незважаючи на плин років, продовжує торкатися душі кожного нашого школяра. Його твори не втратили своєї актуальності і в наш тривожний час, коли український народ веде запеклу боротьбу проти російської агресії. Сьогодні у творах Шевченка знаходимо силу, віру та наснагу.

І віримо, що “на оновленій землі ворога не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі”.

В ньому наша історія, наша мрія, наша надія. Пам’ять про поета вічна.

Слава Україні!..

Слава Героям!

СЛАВА КОБЗАРЮ!


Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування