"Базові навички медіаграмотності та цифрова безпека"

21 серпня в стінах нашої школи відбувся тренінг на тему: "Базові навички медіаграмотності та цифрова безпека". Захід був організований в рамках проєкту "Жіноча академія з протидії дезінформації", який реалізується ГО "Детектор медіа" та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти. Долучилася до організації і ГО "Безпечний".

На тренінгу розглядалися важливі питання:

👉Маніпуляції та їх види. Як не попастися?

👉Чому дезінформація ніколи не “ходить” одна? Що треба знати?

👉Захист цифрових пристроїв — перший крок до цифрової безпеки.

👉Ваші акаунти та шахраї: як не допустити контакту?

👉Паролі, 2Ф-вхід, захист е-mail — базові акценти цифрової безпеки.

Дякуємо тренерці та авторці тренінгу Світлані Пилипчук, освітній експертці UNESCO у соціальній та здоров’язбережної галузі, фасилітаторці Спільноти сучасних учителів та психологів, методистці освітніх проєктів та авторці цифрового контенту, вчительці хімії та основ здоров’я, медіаторці. Завдяки її професіоналізму та захоплюючій подачі матеріалу, 2 години пройшли в атмосфері командної роботи, де кожен учасник отримав відповіді на важливі питання щодо медіаграмотності.

Дякуємо за плідну зустріч та цінні знання, які допоможуть нам бути більш обізнаними та захищеними в цифровому світі!