День активного відпочинку

27 травня у школі №14 відбувся День активного відпочинку. Розпочали його з захоплюючого виступу наших талановитих чирлідерів, які не лише підняли всім настрій, але й здобули призові місця в рамках Кубка школи.

Вітаємо переможців:

🏆 7Д - Super girls

🏆 6Д - Gold girls

🏆 7А - Barbie

Висловлюємо щиру вдячність усім командам, тренерам та дівчатам з 10 класу за феєричні танцювальні виступи, які залишили всіх без слів!

Також велика подяка нашим суддям: Добровольській Оксані, Дугельній Аллі, Хомич Галині та Кухарчук Софії, за об'єктивне оцінювання наших змагань.

Нагородження також отримали всі учні, які брали активну участь у спортивному житті школи.

Завершили цей день невимушеними спортивними іграми на свіжому повітрі, де кожен зміг виявити свої здібності та весело провести час.

Дякуємо усім, хто долучився до цього заходу. Бажаємо всім яскравих вражень, міцного здоров'я та нових спортивних звершень!