День Героїв

23 травня Україна відзначає День Героїв – день, коли ми вшановуємо тих, хто з різних поколінь віддав своє життя за свободу, незалежність та майбутнє нашої держави.

День Героїв бере свій початок від часів боротьби за незалежність України у різних історичних етапах. Ця дата стала символом мужності, відваги та беззав’язної любові до Батьківщини. Дата святкування є сталою і не змінюється з року в рік. Свято відзначається не лише військовими, але й цивільним населенням, молоддю, представниками усіх професій.

День Героїв — це не просто свято, це день пам’яті та гордості за тих, хто став на захист України. Це привід згадати про те, якою ціною було отримано нашу свободу, та навчити молоде покоління цінувати та шанувати героїчне минуле своєї країни.

Цього дня, в рамках реалізації проєкту «Історія України - історії Героїв», у ТЗОШ 14 ім. Б. Лепкого, урочисто вшанували видатних діячів українського визвольного руху, воїнів, які боролися за Україну впродовж її історії та всіх живих і загиблих героїв сучасної російсько-української війни. Класними керівниками були проведені виховні години, а учні 3-4 класів провели благодійний ярмарок та зібрані кошти передали на ЗСУ.

Ми пам’ятаємо кожного героя. Їхні подвиги залишаються у наших серцях.

Слава Україні! Героям Слава!

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування