День народження числа π

14 березня учні нашої школи, у День народження числа π, активно долучилися до святкування, відвідавши заходи, які мали на меті збільшити інтерес до математики та її застосувань. Були проведені цікаві лекції, конкурси та групові дискусії, щоб показати, що математика може бути захоплюючою та корисною для нашого майбутнього.

Однак, наше святкування було не лише про навчання. Ми також вирішили підтримати наших військових. З цією метою був організований "математичний" ярмарок на підтримку 68 окремої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша. Велике спасибі всім учням та батькам, що долучилися до цієї благодійної акції. Ваша підтримка надзвичайно важлива, і ми вдячні за вашу готовність допомогти тим, хто стоїть на захисті нашої країни.

ппп