День святого Миколая

День святого Миколая у нашій школі виявився неймовірно яскравим та захоплюючим! Почали із тематичного прикрашання класних кімнат, створюючи атмосферу справжнього святкового настрою та із ранкової зустрічі "Дарунки святого Миколая". Учні з нетерпінням чекали на гостинці від святого Миколая та його помічників.

Основною подією свята стала вистава "Порятунок Країни Чудес", яку підготували актори Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки. Вона привернула увагу малечі своїм веселим сюжетом та яскравими костюмами. Святкову атмосферу та радість, які вона принесла надовго залишились у серцях наших юних глядачів.

Також були організовані тематичні дні, присвячені святкуванню Дню святого Миколая. Звучали святкові пісні, а в коридорах лунав веселий сміх дітей.

Нехай цей день залишиться в пам'яті наших маленьких школярів як час веселощів, сміху та чудес. Дякуємо всім, хто долучився до створення святкового настрою та робив наш День святого Миколая неперевершеним!

Дякуємо нашим ЗСУ за проведення чудового свята!