День цивільного захисту

6 березня в Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 імені Богдана Лепкого відбувся показовий «День цивільного захисту». У цих навчаннях, разом з учнями та вчителями нашої школи, взяли участь керівники закладів освіти м. Тернополя, які пригадали і обговорили актуальні питання ЦЗ.

Для дітей і дорослих провели майстер-класи, на яких навчали основ пожежної та мінної безпеки, домедичної допомоги та інших корисних навиків. Тренінги проходили одночасно на кількох локаціях. Присутнім демонстрували пожежно-рятувальну техніку та сучасне оснащення бійців ДСНС, навчали ліквідовувати пожежу з допомогою первинних засобів пожежегасіння, розповідали, як вберегтись у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, знайомили з особливостями роботи чотирилапих «рятувальників» та демонстрували основні прийоми надання долікарської допомоги потерпілим в надзвичайних ситуаціях.

Щиро дякуємо начальнику Головного управління ДСНС України у Тернопільській області полковнику служби цивільного захисту Віктору Маслею та усьому колективу ГУ управління ДСНС України у Тернопільській області за допомогу у проведенні Дня цивільного захисту для наших учнів та змістовну зустріч і цікаву екскурсію для керівників закладів освіти.

У тернопільській школі №14 для учнів провели навчання з безпеки

Рятувальники провели показовий «День цивільного захисту»

ДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗДЦЗ

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування