День Збройних сил України

До Дня Збройних сил України в Тернопільській загальноосвітній школі І -ІІІ ст. №14 ім. Б. Лепкого проведено благодійну акцію під назвою "Тримайтеся! Ми з вами!". Діти із задоволенням та великою відповідальністю стали учасниками благодійної акції. Вони разом зі своїми батьками упродовж тижня приносили чай, каву, згущене молоко, печиво, цукерки, енергетичні батончики, зернята, супи «Гаряча кружка», миючі засоби, теплі шкарпетки, нижню білизну тощо. Батьки приготувили різноманітні смаколики на ярмарок.

Діти розуміють, що допомогти армії, нашим бійцям, може кожен із нас, хто має в серці бодай трохи любові і здатен нею ділитися. Адже матеріальні речі – суттєві, проте значно вагоміше те, що в душі! А тому маленькі шкільні художники підготували ще й листи та малюнки для оборонців-земляків. На малюнках переважно висвітлено синьо-жовті прапори, чудову українську природу та військову техніку, що перемагає ворога. У кожен малюнок діти вкладали свою любов, повагу та шану українським військовим. У листах школярі дякують військовим за те, що вони ціною власного життя захищають Україну та український народ.

Дитячі малюнки та листи – зворушливі й завжди бажані обереги для захисників України на фронті!

Наші бійці дуже радіють, коли їм передають вірші, листи, обереги, малюнки та інші дитячі роботи. Вони надихають, підбадьорюють та підтримують дух українських воїнів.

Усі зібрані речі було сформовано в коробки та передано волонтерці Христині Феціці, яка доставить хлопцям-землякам, які захищають наш спокій на передовій (Харківська, Донецька та Запорізька області), аби кожен із них відчув підтримку та вдячність з боку дітей та дорослих.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування