"Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення"

4 листопада 2023 року в нашій школі пройшов навчальний тренінг «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення». Мета проведеного навчання – підготовка вчителів початкових класів для реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» у межах підтримки відновлення освіти України фундацією LEGO.

Розбудова Нової української початкової школи вимагає системності, неперервності та наскрізності підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, оперативності і своєчасності методичної підтримки їхнього професійного розвитку.

Саме визначення діяльнісного підходу, чинники його якісного впровадження в освіті, правильний баланс ініціативи дорослого та дитини стали основою офлайн-заходу.

Тренери озвучили актуальні питання-виклики, що постають перед вчителями початкових класів закладів загальної середньої освіти, а саме те, що для глибинного розуміння сутності поняття «діяльнісний підхід» потрібне бачення того, яким вчителі застосовують його у власних щоденних професійних практиках і усвідомлюють переваги діяльнісного підходу в умовах сучасних вимог до освіти.

Дякуємо команді The LEGO Foundation в Україні.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування