Global Money Week-2024

З 18 по 24 березня 2024 року в Україні відзначався Всесвітній тиждень грошей. Це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

Цього року наш заклад також приєднався до відзначення Global Money Week-2024.

Тиждень розпочався креативно і яскраво: ранкова зустріч "Євро і долар з передбаченнями на тиждень" підбадьорила і змотивувала учнів і вчителів. Протягом тижня учні брали участь у челенджі "Яскравий Global Money Week 2024". Наступного дня вчитель фінансової грамотності Наталя Пасєка та учениця 10-А класу були запрошені на фінальний пітчинг конкурсу бізнес-ідей "FEU-BIS-2024", де представили власний проєкт "Молодіжний клуб "Choice". Нові проєкти - нові ідеї, знайомства, фінансові кроки до мрії.

У середу для учням 4-В класу було проведено урок на тему "Готівкові та безготівкові розрахунки". Учні змістовно наводили правила користування карткою і як захистити себе від шахраїв. З учнями 7-А класу зіграли у цікаву гру "Фінансове піксі".

Наступного дня з учнями 7-х та 8-х класів було проведено фінансові ігри з платіжної безпеки "Кібербезпека: думай швидко, плати безпечно", " Правда чи брехня". Також створювали комікси на тему "Платіжна безпека. Захист особистих фінансів", де учні створювали ситуації і наводили правила як захистити себе від шахраїв.

На завершення тижня фінансової грамотності команди вчителів та учнів зіграли гру "Життєвий капітал" з тренерами ГО "Діловий клуб "Партнер" Тернопілля. Дякуючи Олександру Сохацькому та неймовірним тренерам, команди змогли підвищити свої знання з фінансової грамотності та покрищити навички по управлінню капіталом, поспілкуватися у команді та один з одним, оцінити інвестиційні пропозиції.

фінансифінансифінансифінансифінансифінансифінанси

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування