Інженерний тиждень 2024

Учні 1-11 класів Тернопільської загальноосвітньої школи №14 ім. Б.Лепкого на протязі двох тижнів долучилися до Інженерного тижня. Метою було підвищення інтересу до інженерних професій; розвиток STEM-навичок у дітей та молоді; ознайомлення з різними напрямками інженерії; сприяння командній роботі та креативності. Інженерний тиждень пройшов успішно. Учасники заходів були зацікавлені та активно брали участь у всіх активностях. Найбільше сподобалися активності: “Механічний телефон”, “Вжух”, “Тіп-топ”, “Нічогонебачу чорнило”, “Картонний пуф?”, “Гусінь”, “Вдома крісло Одома”, тощо. Всі свої відкриття та досягнення зібрали до інженерного кейсу «Відкрий для себе світ інженерії!».

Працюючи над виконанням програми Інженерного тижня, наша «інженерна спільнота» набувала нових знань, розширювала простір уяви і фантазії, тренувала навички креативного мислення та винахідництва, генерувала ідеї та вчилася командної роботи!

Інженерний тиждень – це проєкт для молодших, середніх та старших школярів, покликаний зацікавити дітей наукою та дати їм поштовх до власного інженерного потенціалу.

І це лише початок до нових знань та звершень.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування