Хібукі-терапія

У останні роки стало характерною особливістю відкриття нових підходів у галузі психології, і одним із найбільш ефективних та інноваційних методів є хібукі-терапія. Наша школа також впроваджуює цей унікальний метод, сприяючи фізичному та психологічному здоров'ю наших учнів.

Хібукі – м’яка іграшка, песик із сумними очима. Але це лише на перший погляд. Насправді ж кожна деталь має значення:

  • сумні очі дозволяють дитині асоціювати себе з іграшкою та переносити на неї свої страхи й переживання;
  • розмір собачки відповідає новонародженому малюкові – дитині легко обіймати й почуватися захищеною;
  • собачка м’яка і приємна на дотик, виготовлена із безпечної та стійкої тканини – малюк відчуває тепло й затишок.

Терапія полягає в тому, що дитина переносить на іграшку свої переживання і страхи та, говорячи від імені собачки, насправді проживає власний досвід, не замикається на своїй психотравмі, розповідає про власні переживання та почуття. У дитини формується досвід розуміння свого стану та потреб, піклування про себе через хібукі.

Цей метод виявився особливо корисним для учнів, оскільки допомагає зменшити стрес, підвищити концентрацію та поліпшити загальний настрій.

Наш шкільний психолог є ключовою постаттю в проведенні хібукі-терапії. Він вивчає індивідуальні особливості кожного учня та враховує їх у побудові індивідуальних занять. Під час яких учні мають можливість поглибити своє відчуття спокою та внутрішньої гармонії.

Хібукі-терапія - це інноваційний метод, спрямований на поліпшення психічного та фізичного здоров'я учнів. Враховуючи індивідуальні потреби кожного учня, шкільний психолог створює унікальні програми, які допомагають дітям ефективно впоратися з навчальними та емоційними викликами.

ХібукіХібукіХібукіХібукіХібукіХібукіХібукіХібукіХібукі

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування