Магістральна (не)конференція EdCamp Ternopil School 14

«Шахи - це життя в мініатюрі»

Боббі Фішер

Як і в шахматах, в освіті немає легких перемог. Сьогодні саме про це!

25 травня у Тернопільській загальноосвітній школі №14 імені Б. Лепкого відбулася Магістральна регіональна (не)конференція програми «EdCamp in a Box 8.0 Повірмо. Перемагаймо. Підтримуймо» для освітян на тему «Інакша освіта - творення нової України».

Захід зібрав 17 спікерів для експертної паралелі та велику кількість учасників з усієї країни. Панельна дискусія була присвячена актуальній темі «Як реально зараз можна змінити українську освіту? Хто це має зробити і як?». В обговоренні взяли участь вчителі, учні та батьки, а особливою гостею стала Лілія Гриневич, яка приєдналася до дискусії онлайн.

Протягом конференції обговорювались важливі питання щодо освітнього простору та освітніх трендів, таких як: до чого готуватись у майбутньому та як адаптуватись до змін? Як створити стійку спільноту, магія брендингу, нетиповий менеджмент в освіті та багато інших цікавих тем.

Висловлюємо щиру подяку усім учасникам, спікерам та партнерам, які творили інакшу освіту разом з нами, за неймовірну атмосферу, цінні знання та незабутні враження.

Разом ми творимо нову освіту для нової України!

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування