Національний тиждень читання

У школі завершився національний тиждень читання, який пройшов у теплій та затишній атмосфері. Протягом цього тижня ми занурювалися в світ книг та читання, відкриваючи для себе нові історії та світи.

Інформаційна хвилинка "Читати - це корисно!" стала чудовим початком нашого тижня. Вона дозволила нагадати про важливість читання та вплив, який воно має на розвиток кожного з нас. Захоплююча презентація книг та виставка найцікавіших творів розширили книжковий горизонт учнів, допомагаючи їм обрати твір за власним смаком.

Ранкова зустріч "Закладка до книги в подарунок" принесла багато радості та вражень. Учні не лише отримали унікальні закладки, а й обмінювалися враженнями від своїх улюблених творів.

Фотовиставка "Я люблю читати" дозволила кожному поділитися своєю любов'ю до книг та стала важливою складовою нашого літературного свята. Літературні зустрічі вчителів із учнями поглибили розуміння та аналіз прочитаних творів.

Тематичний день "Одягнись в улюбленого літературного чи казкового героя" став справжнім святом творчості та фантазії. Учні та вчителі перевтілювалися у героїв улюблених казок та книг, створюючи особливу атмосферу.

Флеш-моб "Дорослі читають для дітей" завершив наш національний тиждень читання, даруючи учням чудові миті, сповнені радості та вражень від читання.

Дякуємо всім, хто долучився до цього літературного свята та зробив його яскравим та незабутнім! Нехай любов до книг супроводжує нас завжди!