Освітнє коло "Формування фінансової культури України"

18 лютого викладачі Кафедри менеджменту та адміністрування, ТНТУ були запрошені на цікаву подію, яка відбулася у Тернопільській загальноосвітній школі №14 ім. Б. Лепкого. Організатором заходу виступив Діловий клуб "Партнер" Тернопілля.

Освітній заклад відвідала Ірина Коваленко, віце-президентка Ділового клубу "Партнер", членкиня Ради «Ліги амбасадорів фінансової просвіти» Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, керівник проєкту по відкриттю Клубів Фінансової Грамотності.

Ірина Володимирівна поділилася досвідом реалізації Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0 «Формування фінансової культури України» у Кривому Розі. Вона розповіла про Лігу Амбасадорів фінансової грамотності та роль Фонду гарантування вкладів як фінансового і консультативного партнера проєкту, поділилась досягненнями у діяльності проєкту продовж останніх років, запросила учасників зустрічі до співпраці.

Маємо намір переймати позитивний досвід наших колег і сприяти підвищенню рівня фінансової грамотності здобувачів освіти.

Щаро вдячні всім учасникам освітнього кола за зустріч.

фінанси

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування