ПрофМайстерка "Освітня програма, неперервність і наступність - передумови забезпечення якості початкової та базової освіти в умовах НУШ"

В рамках педагогічних ПрофМайстерок, які проходять у школах міста, сьогодні мали можливість ділитися кращими практиками освітньої програми нашої школи з колегами-заступниками директорів освітніх закладів міста Тернополя!

Співучителювання - один з найефективніших методів для наступності в освіті, який ми практикуємо вже кілька років. Дякуємо колегам, які показали сьогодні співучителювання в дії.

На другій методичній ПрофМайстерці визначили сильні сторони та наскрізні компетентності допрофільної підготовки. Дякуємо всім учасникам ПрофМайстерки! Тримаємо освітній фронт! Разом до перемоги!