"Ресурси на щодень"

Щороку 10 жовтня відзначається День ментального здоров’я. Він покликаний привернути увагу до важливості психічного добробуту людей. Особливо сьогодні, коли навкруги стільки болю спричиненого війною, нам усім варто бути ще більш уважними та чуйними одне до одного, піклуватися та підтримувати. Найбільше це стосується дітей, чия психіка ще формується у цих надскладних умовах.

Тому в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" яку ініціювала Олена Зеленська, у нашому закладі відбулась загальношкільна акція "Ресурси на щодень", покликана віднайти у педагогів та дітей приховане джерело сили у складні часи.

Крім того, проведено урок - квест для школярів, де вони дізнались, що таке ментальне здоров’я та як про нього турбуватися.