Сьогодні у нашій школі відбувся Круглий стіл: "Розвиток фінансової просвіти в регіоні: обмін досвідом та Національного проєкту з фінансової грамотності 2.0 " в рамках якого пройшов фінансовий батл, де взяли участь 6 команд учнів із м.Тернопіль та Тернопільської області. Наша команда учнів вперше брала участь у фінансовому батлі і здобула почесне ІІ місце.

Такий захід відбувається вперше у м.Тернопіль з метою розвитку фінансової просвіти підростаючого покоління, а також є чудовим стартом до відкриття Клубів з фінансової грамотності.

Окрема подяка Олександру Сохацькому, Ірині Коваленко, Інессі Безпалько, Сергію Іваглу за фінансові тренінги та консультування, а також Діловому клубу "Партнер" Тернопілля.

фінвнсифінвнсифінвнсифінвнсифінвнсифінвнсифінвнсифінвнсифінвнсифінвнси