Спортивний фестиваль "Старти надії"

У нашій школі відбулися захопливі спортивні змагання "Старти надій", які зібрали учнів з різних класів! Учасники продемонстрували чудову фізичну підготовку, спортивний дух та згуртованість. Змагання проходили в таких дисциплінах, як естафети та волейбол. Уболівальники активно підтримували свої команди, створюючи неймовірну атмосферу. Учні проявили себе як справжні чемпіони!

Учні 9-11 класів мали можливість ознайомитись із інформацією про історію та сучасність Олімпійських ігор. Дякуємо Ладиці Петру Ігоровичу, завідувачу кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, кандидату наук з фізичного виховання та спорту, доценту, майстру спорту України, за цікаву зустріч.

Вітаємо всіх учасників за їхні зусилля та бажаємо нових спортивних перемог у майбутньому! Спорт – це не тільки перемоги, а й командна робота, підтримка та прагнення до кращого.