Цікаві уроки від Ростислава Перехожука

Протягом двох тижнів Тернопільська школа №14 ім. Б. Лепкого мала честь приймати "мандруючого вчителя", амбасадора бренду Unique School м. Києва, засновника проєктів “Чудеса навколо нас ” та “Зростаємо разом”.

В основу його занять покладено принципи STEM (Sciense – Наука, Technology – Технологія, Engineering – Проєктування, Mathematikcs - Математика), котрий містить експерименти, що формують у дитини інтерес до довкілля, навчають самостійно пізнавати природу, розвивають уміння мислити й формулювати висновки, стимулюють уяву дитини та забезпечують їй чудову забаву.

Ростислав показує експеримент з зеленкою, молочний вулкан, лавову лампу, а також, як зробити власноруч мильні бульбашки, як у професійних аніматорів.

Діти були у захваті від експериментів та дослідів, магії та атмосфери, яка панувала на заняттях.

Щира подяка Ростиславу за ті прекрасні емоції, які він подарував нашим дітям.

ростиславростиславростиславростиславростиславростиславростиславростиславростислав