Тиждень безпеки дорожнього руху

З 13 по 17 травня в освітньому закладі проходив Тиждень ПДР. Класні керівники говорили з учнями про правила дорожнього руху під час їзди на велосипеді, роликових ковзанах, про необхідність світловідбиваючих елементів на одязі. Також нагадували правила користування громадським транспортом, правила переходу дороги. Було проведено урок “Безпечна дорога додому” в рамках національного проєкту “Безпечна країна”. Для учнів 5-6 класів ПДР розповів старший інспектор СЮП Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області, лейтенант поліції Бабішевич Валентин Віталійович.

Начальниця відділу зв'язків з громадськістю Олександра М'ялковська у ігровій формі для учнів початкової школи пригадала основні безпекові правила: обов'язки пішоходів й пасажирів, дорожні знаки та сигнали світлофора.

Щиро дякуємо за пізнавальні зустрічі!

дорогадорогадорога

дорогадорога