Тиждень екологічної грамотності

Екологічна ситуація, яка склалася в країні, постійно вимагає швидкої перебудови мислення людства і кожної конкретної людини, формування екологічної свідомості і екологічної культури. У зв’язку з цим екологічна освіта і екологічне виховання стають новим пріоритетним напрямком педагогічної теорії і практики. Бережливе ставлення дітей до природи виховується через проведення екологічних тижнів у школі.

З 15.04 по 19.04.2024 в школі проходив Тиждень екологічної грамотності. Мета тижня: розширити знання учнів з екології, розкрити їх значення в житті людини; виховати дбайливе ставлення до природи; формувати практичні вміння і навички сортування сміття; сприяти екологічному вихованню учнів, свідомому ставленню до природи.

У рамках Тижня екологічної грамотності на подвір'ї школи учні 7-Д класу висадили реліктову рослину - гінкго білобу. Ця рослина, відома своїми цілющими властивостями, є "живою копалиною" і має широке застосування в медицині.

Подальшим кроком у нашій екологічній ініціативі стало вивчення учнями 6-х класів правил правильного сортування сміття, що є ключовим елементом на шляху до збереження навколишнього середовища.

Учні 9-А класу прийняли участь у Еко-Quizy "Майбутнє планети", під час якого перевірили рівень знань щодо екологічної обізнаності, отримали грамоти та призи, а також гарний настрій від веселого проведення часу у відмінній компанії. Семикласники приєдналися до тижня екологічної грамотності, написавши диктант на тему "Серце природи - відгук нашої любові", учні ще раз усвідомили, як важливо дбати про наше довкілля. Тепер вони націлені на конкретні дії для збереження природи.

Наш Еко-тиждень був наповнений цікавими та корисними подіями. Учні 5-х класів створили свої унікальні еко-сумки на майстер-класі, а учні 8-А класу продемонстрували креативні рішення використання пластикових відходів. Завершився тиждень збором макулатури. Дякуємо усім, хто долучився до нього!

Усі мають пам’ятати, що Земля - це неоціненний подарунок природи, це наш спільний дім, тож берегти її - наш священний обов’язок!

екоекоекоекоекоекоекоекоекоекоекоекоекоекоекоеко

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування