ТЗОШ №14 готується до Великодніх свят

Наближаючись до світлого свята Великодня, наша школа з нетерпінням готується до цього особливого часу. Відчуття весняного пробудження, сповнене радісних моментів, наповнює кожний куточок нашого навчального закладу.

Цього року ми вирішили підняти дух Великодня шляхом створення оберегів для захисників, які символізують нашу щирість та підтримку у цей непростий час. Кожен оберіг містить у собі наші добрі побажання та позитивну енергію, щоб наші захисники завжди були у безпеці.

Класні кімнати та коридори нашої школи оживають від виготовлених власноруч писанок та прикрас. Кожна писанка — це не лише красивий візерунок, а й унікальний витвір, який відображає тепло та творчість кожного учня. Наші діти з великим захопленням втілюють в життя традиції народу, навчаючись відчувати його дух.

На кожному кроці наші учні втілюють у життя традиції Великодня. Вони вивчають рецепти пасок, прикрашають їх, встворюють великодні прикраси для своїх кімнат та кошиків, використовуючи природні матеріали та свою фантазію. Фарбування яєць природними барвниками — ще один спосіб виявлення творчого потенціалу та поваги до навколишнього середовища.

Готуючись до Великодня ми створюємо нові спогади, які запам'ятовуються на все життя. Наша школа є не лише місцем навчання, а й осередком, де формуються цінності та обряди, що зберігаються протягом багатьох поколінь.

ВеликденьВеликденьВеликденьВеликденьВеликденьВеликденьВеликденьВеликденьВеликденьВеликдень

Великдень

ВеликденьВеликденьВеликденьВеликденьВеликдень

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування