"УРОК БЕЗПЕКИ"

Профілактичний захід «Урок безпеки» для учнів нашої школи провели працівники вибухотехнічного відділу Головного управління Нацполіції в Тернопільській області, керівник ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Тернопільській області Петро Тихович та працівники Кінологічного центру Головного управління Нацполіції в Тернопільській області.

Петро Тихович розповів учням основні правила безпечної поведінки поблизу проїжджої частини та нагадав, як правильно переходити дорогу. До того ж, поліцейські наголосили на необхідності носіння світлоповертаючих елементів та важливості використання засобів пасивної безпеки.

Поліцейські-кінологи провели показові виступи службових собак.

Працівники вибухотехнічного відділу розповіли дітям про порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, зокрема, закликали в жодному разі не чіпати підозрілу річ руками, а розмістити поруч із місцем знахідки попереджувальні знаки і подзвонити за номером 101. Також піротехніки пояснили школярам, які є типи боєприпасів. Особливо цікавою для молоді стала демонстрація навчальних зразків вибухонебезпечних предметів, зокрема набоїв, гранат, мінометних мін.

Щиро дякуємо працівникам Головного управління Нацполіції в Тернопільській області за цікавий та корисний профілактичний захід.

Поліцейський урок безпеки: тернопільські правоохоронці влаштували для школярів пізнавальний захід

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування