Велична жінка - Леся Українка

" Ні! Я жива, я маю в серці те, що не вмирає..."

Леся Українка

Леся Українка - українська поетеса та письменниця, чиї твори вражають глибиною думки та патріотичною спрямованістю. Вона стала першою відомою жінкою-письменницею в Україні та залишила невимовний слід у національній літературі.

В п’ятницю 23 лютого для учнів 3-4 класів був проведений захід до 153 річниці від дня народження Лесі Українки, де учні переглядали відеофільм, брали участь у вікторині, читали вірші та співали пісню «Вечірня година», яка покладена на поезію Лесі Українки. Учні пригадали творчість Лесі, відкрили для себе щось нове і цікаве, згадали рядки відомих віршованих творів.

Також учні 5 класів відвідати ліричну фантазію «Лесині спогади» у Тернопільському академічному театрі актора і ляльки.

Вистава зачарувала і оригінальним сценічним дійством, і хореографічними номерами, і театром тіней і, звичайно, поетичним словом…

Щиро дякуємо режисеру та акторам за високу майстерність та подаровану глядачам можливість поринути у чарівний світ Лесиної поезії.