Вітаємо переможців!

Щиро вітаємо наших переможців та їх наставників!

18 листопада відбувся ІІ етап ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Вітаємо Вапляк Яну, ученицю 9-А класу, за зайняте 3 місце в конкурсі.

22 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Вітаємо Дублянського Святослава, учня 8-А класу, за зайняте 2 місце в олімпіаді.

1 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. Вітаємо Гаврилюк Анастасію, ученицю 9-А класу, за зайняте 4 місце в олімпіаді, та Шидловського Ростислава, учня 9-А класу, за зайняте 4 місце в олімпіаді.

6 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Вітаємо Кічаєву Христину, ученицю 11-А класу, за зайняте 3 місце в олімпіаді.

Дякуємо за підготовку та участь.

Вітаємо призерів та бажаємо наснаги, віри у себе, нових досягненнь, мирного неба і щасливого майбутнього.