Вітаємо переможців І етапу флешмоб-фесту "Сурми звитяги"

Задля підтримки і прославлення бойового духу воїнів ЗСУ, з метою посилення національно-патріотичного виховання учнівської молоді в закладах освіти громади, 15 березня 2024 року проведено І етап флешмоб-фесту «Сурми звитяги» під гаслом «Дякуємо ЗСУ за кожен новий день». Всі учасники виступали у номінації «Героїко-патріотична композиція».

За підсумками журі найвищу нагороду – Гран-прі, завдяки своїй креативності та наполегливій праці, завоював колектив "Діти України" (учні 4-х та 10-х класів) Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. №14 імені Б. Лепкого з композицією "Сила у нашому єднанні", керівник Юрин Світлана Михайлівна, заступник директора з виховної роботи.

Вітаємо переможців та бажаємо у подальшому лише успіху і задоволення від творчості.