Всесвітній день дитини

Щороку 20 листопада відзначається Всесвітній день дитини — прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними. Цей день — це не тільки веселе свято для самих дітей, це нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї держави.

Для учнів початкової школи був проведений "Веселковий квест", в програмі свята були ігри та змагання. Для учнів старшої школи був проведений конкурс на найоригінальніше фото, тематичні уроки. Діти зарядились позитивною енергією та отримали багато гарних емоцій.