Вибори президента учнівського самоврядування

05 жовтня 2023 року у Тернопільській загальноосвітній школі І-ІІІ с. №14 ім. Б. Лепкого відбулися вибори президента учнівського самоврядування.

У голосуванні взяли участь учні середньої та старшої школи, педагогічний колектив (загалом 228 представників шкільної родини). Обирали з-поміж 5 кандидатів:

Кметик Марта, учениця 10 і ї команда «Перезавантаження»

Мирончук Анна, учениця 8-В з командою «Покоління NEXT»

Баран Костя, учень 8-Б та команда «7-teen»

Драбик Вікторія, учениця 8-А з Партією VIP

Ментух Микола, учень 9-Б з дружньою командою «Чемпіони»

Кандидати розміщували відеоролики в соціальних мережах, вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час. Кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

Варто зазначити, що учасники освітнього процесу дуже відповідально поставилися до виборів та продемонстрували зібраність і дружнє ставлення. Усі кандидати були гідні посади президента Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №14 ім. Б.Лепкого.

За результатами підрахунку голосів лідером учнівського самоврядування стала Кметик Марта, яка набрала 70 голосів.

Вітаємо новообраного Лідера з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.

Тож очікуємо на різноманітні спортивні змагання, інтелектуальні заходи, благодійні акції. Крім того, Марта гарантує, що всі охочі висловитися щодо змін у школі будуть почуті, а їхня думка – врахована.

Бажаємо новообраному лідеру учнівського самоврядування натхнення, наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді!

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування