З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ПОЛЬЩІ

11 листопада 1918 року – визначна дата, яка започаткувала нову епоху відродження незалежної польської держави. Польський народ століттями боровся за відновлення своєї незалежності. Завдяки незламності духу, патріотичній єдності, згуртованості та наполегливій праці, польський народ не лише відродив свою країну, а й пройшовши складний шлях трансформації, зумів створити сучасну демократичну європейську державу.

Напередодні, ми привітали наших друзів, педагогічний колектив та учнів партнерської школи ZSOiT w Jeleniej Górze iз державним святом. Ми щиро вдячні польському народові за допомогу та підтримку в час війни.

Nasze kraje i narody łączy silna przyjaźń, wspólne zasady, wartości i aspiracje.

W dniu 11 listopada składamy serdeczne życzenia z okazji Dnia Niepodległości Polski.

Szczerze życzymy Państwu i wszystkim Polakom dużo szczęścia, wytrwałości ducha, wielu osiągnięć oraz pokoju i dobrobytu. Niech żyje Wolna i Niepodległa Polska!

Chwała Ukrainie!