Запрошення на магістральну регіональну (не)конференцію mini-EdCamp Ternopil school 14 «Інакша освіта-творення нової України»

Ми радо запрошуємо Вас зіграти в освітні шахи на нашій Магістральній (не)конференції EdCamp Тernopil School14, яка відбудеться 25 травня 2024 року.

Місце проведення: Тернопільська школа № 14 ім. Б. Лепкого, за адресою м. Тернопіль, вул Клима Савура, 1.

Реєстрація з 08.00 до 08.45! Подія триватиме до 17.00.

Нехай наша подія стане для Вас місцем зустрічі та приємного спілкування з прогресивними освітянами на тему: «Інакша освіта – творення нової України»!

З найкращими побажаннями команда Тернопільської загальноосвітньої школи №14 ім. Б. Лепкого.

Програма магістральної регіональної (не)конференції mini-EdCamp Ternopil school 14 «Інакша освіта-творення нової України»