Запрошуємо на подію!

Запрошуємо освітян на магістральну (не)конференцію міні-EdCamp TERNOPIL SCHOOL 14 «Інакша освіта - творення нової України», яка відбудеться 25 травня 2024 р. у Тернопільській загальноосвітній школі №14 ім. Б. Лепкого.

Кого очікуємо і для чого?

Чекаємо небайдужих освітян і освітянок, керівників закладів усіх типів та форм власності та їх заступників, учнівську і батьківську громаду, представників і представниць влади територіальних громад для творення НОВОЇ УКРАЇНИ під гаслом «ПОВІРМО. ПЕРЕМАГАЙМО. ПІДТРИМУЙМО!»

Яка кількість учасників/учасниць?
Ми запрошуємо 200 осіб до участі у події. Наголошуємо, що подія відбувається НАЖИВО у місті Тернопіль, вул. Клима Савура 1, в безпечному просторі!

Чи предбачений сертифікат про ПК?

Кожен учасник і кожна учасниця регіональних (не)конференцій EdCamp Ukraine може отримати сертифікат про підвищення педагогічної кваліфікації – документ, який підтверджує підвищення педагогічної кваліфікації (відповідає вимогам Постанови КМУ від 21.08.2019 р. № 800 зі змінами).

Для цього необхідно заповнити підсумкову рефлексійну форму регіональної (не)конференції міні-EdCamp і зареєструватися на подію через Національну платформу можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «EdWay»- Ви це зможете зробити самостійно, використавши інструкцію або зробити це на самій події (ми Вам допоможемо!).

Яка крайдата реєстрації?
Чекаємо заповнені вами форми до 12 травня 23:59. Після цього, протягом тижня, до 20 травня 2024 року, Вам будуть надіслані листи про підтвердження участі в заході, а у разі потреби будуть проводитися телефонні дзвінки.

УВАГА! Лист-запрошення може потрапити у теку СПАМ, тому, будь ласка, перевіряйте також її.

Приєднуйтесь до спільноти на Facebook, щоб бути у курсі підготовки та проведення нашої спільної події!

EdCamp Tetnopil School 14

Чекаємо на Вас!

ПОВІРМО!

ПЕРЕМАГАЙМО!

ПІДТРИМУЙМО!

Форма для реєстрації на магістральну (не)конференцію міні-EdCamp TERNOPIL SCHOOL 14 «Інакша освіта - творення нової України»

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування