«Здоровий спосіб життя – запорука довголіття»

З метою популяризації та пропаганди здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування культури здоров’я дітей та учнівської молоді в школі пройшов Тиждень пропаганди здорового способу життя. Протягом тижня, наші учні здобули нові знання та навички щодо збереження власного здоров’я, а найголовніше зрозуміли, що необхідно вести здоровий спосіб життя, відповідально ставитися до власного фізичного та психічного здоров’я.

З учнями були проведені виховні бесіди "Здоровим бути модно", на перервах старшокласники проводили фізкультхвилинки для учнів початкової школи. У вівторок з учнями 9-х класів відбулася зустріч з представницею громадської організації "Нарконон-Київ", на якій учні мали можливість дізнатися багато цікавої інформації з лекції Марини Грибанової "Вся правда про наркотики". Далі учні 5-х класів складали тарілку здорового харчування, а учні 6-х класів створили колаж "Крок за кроком до здоров'я". Завершився тиждень тренуваннями на свіжому повітрі, які об'єднали учнів та вчителів у спільній меті підтримки здорового способу життя.

здоров'яздоров'яздоров'яздоров'яздоров'яздоров'яздоров'яздоров'яздоров'яздоров'яздоров'я