День захисників та захисниць України

День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. 1 жовтня ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу!

З нагоди цього свята у школі організували осінній благодійний ярмарок. На ярмарок школярі принесли чимало солодощів. Діти продавали тортики, тістечка, печиво, желе і навіть канапки. Купували смаколики як учні, так і вчителі та інші працівники школи. Виручені кошти передали на допомогу ЗСУ. Також учні школи зібрали художні книги, продукти харчування, написали листівки-побажання для військових, які перебувають на лікуванні в одному із медичних закладів нашого міста.

Подяка від волонтерки Христини Феціци

Хлопці воюють, а ми допомагаємо!