151-річчя з Дня народження Богдана Лепкого

З нагоди 151-річчя від Дня народження нашого славетного земляка, одного з вершинних постатей в історії українського красного письменства Богдана Лепкого, чиє ім‘я носить Тернопільська загальноосвітня школа №14, відбулося відкриття виставки художніх полотен Богдана Сильвестровича. В актовому залі школи зібралися учні та вчителі, щоб послухати розповідь земляків поета: журналіста Романа Островського та вчителя Михайла Гандзоли про його вшанування у Надзбручанському краї, де він народився і виростав, написавши книгу «Казка мойого життя Крегулець».

У класі-музеї Богдана Лепкого було вручено директору школи Оксані Михайлівні Добровольській ексклюзивні газети «Копичинецькі вісті» та «Наш край», в яких розповідалося про українського педагога, поета, перекладача, громадсько-політичного діяча, художника Богдана Сильвестровича Лепкого.

Шануємо і пам'ятаємо...