Спортивний фестиваль "ВідкрийТЕ спорт. Баскетбол"

11 грудня наші талановиті учні взяли участь у захоплюючому спортивному фестивалі "ВідкрийТЕ спорт. Баскетбол", який відбувся в спортивному комплексі "КДЮСШ з ігрових видів спорту" ТМР.

Це був чудовий день, наповнений емоціями, енергією та командним духом. Наших учнів очікувала неймовірна атмосфера змагань, де вони мали можливість випробувати свої сили у баскетболі та змагатися з представниками інших шкіл.

Під час заходу наші учні не лише взяли участь у змаганнях, а й ознайомились із особливостями цього ігрового виду спорту. Вони здобули нові знання та навички від професійних тренерів Ірини Стефанюк та Заслуженого тренера України Леоніда Морозова.

По завершенні заходу учасники отримали неймовірні емоції від яскравої гри у баскетбол та подарунки від партнерів заходу.

Нехай ця подія залишить приємні спогади та стане поштовхом для подальших досягнень наших спортсменів!

баскетболбаскетболбаскетболбаскетболбаскетбол