Міжнародний день "Дякую"

11 січня відзначається Всесвітній день «Дякую» – свято, що було започатковане за ініціативи миротворчих спільнот.

Щодня ми вимовляємо слово «дякую» мільйони разів, але часто не замислюємося, як це слово потрапило в нашу мову і яку потужну енергію несе.

Це коротке, звичне слово має унікальну здатність приносити тепло і радість у серця людей.

Сьогодні учні нашої школи взяли участь у створенні "Дерева вдячності" та "Куточка вдячності", висловлюючи свою вдячність тим, хто надає їм почуття безпеки та підтримки.

Вдячність має велике значення для суспільства, оскільки вона підтримує бажання людей робити добрі вчинки. Нехай це свято нагадає нам про важливість вдячності та добра в нашому житті. Дякуємо всім, хто робить наш світ яскравішим та добрішим!

дякуюдякуюдякуюдякую