Тренінг "Як вижити в часи змін: управління змінами і тайм-менеджмент"

У рамках співпраці із школами м. Тернополя та плану профорієнтаційної роботи Кафедра менеджменту та адміністрування, ТНТУ, викладачі Тетяна Куджа (гарант ОПП «Електронне урядування»), Олена Сороківська (гарант ОНП “Менеджмент”) та Наталія Юрик (представник робочої групи ОПП «Менеджмент») провели тренінг на тему «Як перетворити виклики на можливості у часи змін?» для вчителів, представників батьківської ради та учнів Тернопільської ЗОШ №14 ім. Б. Лепкого.

Основні завдання тренінгу полягали у тому, щоб:

- виробити спільне бачення позитивних аспектів процесу реформування освітнього закладу;

- згуртувати освітянську команду та підвищити рівень готовності до майбутніх змін;

- спільно визначити основні причини опору перемінам та шляхи його подолання;

- зацікавити учасників у використанні навичок управління змінами та часом у своїй повсякденній роботі;

- змоделювати конкретну ситуацію «Реформування школи», щоб знайти шляхи подолання викликів й ефективно впровадити зміни.

Дякуємо нашим тренерам за проведення надзвичайно цінного тренінгу "Як вижити в часи змін", за цікавий матеріал та підтримку. Бажаємо вам подальших успіхів і натхнення!

змінизмінизмінизмінизмінизмінизмінитренінг