Всесвітній день читання вголос

Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве свято - Всесвітній день читання вголос.

Ця подія має за мету заохочення людства, а найбільше - молодого покоління, до читання книг. Крім того, свято надихає до спілкування, обговорення прочитаного з родиною та друзями. Також у цей день читачі люблять робити фото з улюбленою книгою.

У Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ст. №14 ім. Б. Лепкого були проведені цікаві заходи: сесії читання вголос (учні читали обрані тексти перед класом), учні та вчителі ділилися своїми улюбленими книгами та рекомендаціями для читання, повторювали правила користування книгами. Зрозуміли, що читати – це сучасно, читати – це модно!

Нехай кожен читач знайде у книзі джерело натхнення та відкриє для себе нові світи!

читаннячитаннячитаннячитаннячитаннячитаннячитання