День Єднання: єднаємося заради майбутнього!

16 лютого 2024 року Україна втретє відзначає День Єднання – свято, яке символізує нашу силу та єдність перед викликами сьогодення.

Це свято започаткували на державному рівні у лютому 2022 року, коли у повітрі вже витала тривога про можливість повномасштабного вторгнення. Відданість національній ідеї і єдність народу - стали останніми закликами перед кривавими подіями, що тривають досі.

Цього дня ми, українці, згуртовуємося, щоб продемонструвати свою непохитну віру у вільне та демократичне майбутнє нашої країни. Ми єднаємося навколо наших цінностей: свободи, гідності, любові до Батьківщини.

Тому саме в цей день у нашій школі відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ "Єднаймося заради перемоги". Всі зібрані кошти будуть передані на потреби наших захисників. Також в актовій залі школи був проведений захід "В єдності - сила".

День єднання – це не просто свято, це – наш спільний порив до миру, свободи та єднання. Ми віримо, що разом ми сильніші! Разом ми переможемо!

Слава Україні!

Героям слава!