НЕБЕСНІ ЯНГОЛИ СВОБОДИ

У Тернопільській загальноосвітній школі№14 ім. Б. Лепкого 20 лютого уроки розпочалися хвилиною мовчання. Учні вшанували пам’ять полеглих Героїв Небесної Сотні, серед яких були і наші земляки, які своєю сміливістю, відданістю сколихнули увесь світ.

Учні 8-Б та 10-А класу приєдналися на Площі Героїв Євромайдану до акції ,,Ангели пам'яті" для вшанування Героїв Небесної Сотні, які боролися за волю і незалежність нашої країни.

Також учні відвідали фотовиставку «Азов-янголи Маріуполя», присвячену загиблим героям-захисникам України.

20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні.

Герої Небесної сотні змінили перебіг історії нашої країни й показали світові, що українці готові боротися за свою волю. Честь і шана тим, хто відійшов у небуття… Нехай пам'ять про Небесну Сотню згуртує всіх і дасть нам силу й волю, мудрість і наснагу для відсічі ворога та побудови вільної незалежної держави.