День рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина ТЗОШ №14.

У цей день учні 7-В класу під час квесту "Стежками рідної мови" демонстрували знання, шану та любов до рідної мови. Їм вправно допомагали досвідчені одинадцятикласники. У мовознавчому батлі змагалися команди десятикласників, які довели, що в нашій школі знають та плекають рідну мову. В 5-А класі було проведено інтелектуальну гру "Найкращий знавець української мови". Учні 8-Б та 8-В класів цей день відзначили у формі брейн-рингу. Зараз ми неабияк розуміємо вагу і цінність слова, що є нашою зброєю. Справжня людина виростає саме з любові до рідного краю, до рідної мови та культури. Плекаймо, шануймо й цінуймо найдорожчий скарб - рідну мову, переткану й вишиту калиною. Нею написані невмирущі твори Котляревського, Шевченка, Лесі Українки, Франка...За неї воюють наші Збройні Сили.

Бережімо і розвиваймо нашу мову, цінуймо її. Ми могутні й міцні у своїй мові. Наше слово - наша сила!