ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВІНКА!

31 травня 2024 року у Тернопільській школі №14 пролунав останній дзвоник. Це свято, яке знаменує завершення навчального року, а для випускників це початок нового етапу життя.

Вітаємо всіх учасників освітнього процесу із закінченням навчального року та святом Останнього дзвінка. Попереду літо - пора канікул та нових вражень. Бажаємо кожному відпочити та з новими силами зустріти новий навчальний рік!

Шановні випускники, Ви — надія та гордість України. Ви — ті, хто буде творити нову історію, розвивати науку, мистецтво, економіку. Нехай цей день стане для Вас початком нового, цікавого та успішного шляху. Нехай знання, отримані в школі, стануть запорукою майбутніх успіхів і допомогою у досягненні омріяних вершин. Будьте відважними, мудрими та непохитними у своїх прагненнях.

Бажаємо всім мирного неба, оптимізму та невичерпної енергії!

Зі святом!