Міжнародний проект "Active Sister Schools"

Active Sister Schools – це інноваційний міжнародний проєкт, спрямований на створення єдності та інтеграції шкільних класів у Данії, Польщі, Іспанії та Україні. Завдяки рухливим та веселим заняттям у класі учні дізнаються про життя, культуру, традиції та оточення одне одного.

Проєкт забезпечує яскраву платформу, де діти з різних країн можуть взаємодіяти, навчатися та налагоджувати міцні дружні стосунки.

Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 14 імені Богдана Лепкого – одна з 15 шкіл України, що приєдналися до міжнародного проєкту Active Sister Schools. Наші учні матимуть можливість спілкуватися з школярами з Данії, Польщі та Іспанії! На нас чекають онлайн-зустрічі, спілкування з однолітками з інших країн, цікаві завдання, ігри та змагання!