Всесвітній день захисту тварин

Сьогодні, 4 жовтня, наша школа долучилася до відзначення Всесвітнього дня захисту тварин. З цієї нагоди були проведені уроки доброти, де учні дізналися більше про важливість захисту тварин, гуманного ставлення до них та дбайливого поводження з природою. Уроки допомогли дітям усвідомити, що кожен з нас може зробити свій внесок у збереження та підтримку тваринного світу.

Крім того, у школі була проведена акція «Щаслива лапа», в межах якої ми організували збір корму для безпритульних тварин. Усе було передано ініціативній групі волонтерів «Люті коти», а саме голові ініціативи — Березовській Олі. Разом із продуктами першої необхідності для військових на Курський, Покровський, Торецький, Харківський та Білгородський напрямки поїдуть корми для покинутих тварин. Ми вдячні кожному учню, батькам та вчителям, які долучилися до цієї акції.

Давайте продовжувати підтримувати благодійні ініціативи, проявляти доброту та турботу про тварин, адже разом ми можемо зробити світ кращим!