Перша зустріч школярів у школі вихідного дня «Мудрагелики»

Сьогодні наша школа з радістю відчинила двері для своїх наймолодших відвідувачів – майбутніх першокласників, які долучилися до занять у школі вихідного дня "Мудрагелики". Малюки вперше зустрілися з нашими вчителями, побували в затишних класах та відчули атмосферу майбутнього навчання.

Цей день став для них захоплюючою подорожжю у світ знань і нових відкриттів. На перших заняттях діти не лише знайомилися з основами навчання, але й разом грали, спілкувалися та брали участь у цікавих активностях. Позитивні емоції та щирі посмішки прикрасили цей незабутній день!

Ми впевнені, що перший крок на шляху до школи став вдалим, і з нетерпінням чекаємо на подальші зустрічі з нашими допитливими "Мудрагеликами".

Accessibility menu
Contrast settings