Проєкт "Абетка польського класу"

Наш навчальний заклад бере участь у проєкті "АБЕТКА ПОЛЬСЬКОГО КЛАСУ". Проєкт організовано фондом "Свобода і Демократія" та фінансується Міністерством освіти і науки Польщі за посередництва Інституту розвитку польської мови імені Святого Максиміліана Кольбе.

З 27 по 29 жовтня директорка Оксана Добровольська та вчителька польської мови Оксана Вардецька взяли участь у методичній конференції у Варшаві, присвяченій сучасним тенденціям глоттодидактики. На конференції підписано угоду про співпрацю та реалізацію наступних етапів проєкту. Організатори надали посібники, настільні ігри, дидактичні матеріали, а також матеріальну підтримку для оснащення кабінету польської мови та організацію сучасного навчального простору.

Щиро вдячні організаторам за надані можливості та підтримку.

1

У рамках проєкту “Абетка польського класу – популяризація польської мови в Україні”, який отримав фінансову підтримку від Інституту розвитку польської мови ім. Святого Максиміліана Кольбе за кошти Міністерства Освіти та Науки Республіки Польща, в нашій школі вдосконалено кабінет польської мови, а саме: створено навчально-ігровий простір, де учні можуть читати, грати в настільні та розвиваючі ігри, вивчати іноземну мову у невимушеній атмосфері. Придбано кольоровий принтер, а також навчальну та дидактичну літературу.

Щиро вдячні фундації @Wolność i Demokracja за надану можливість.

У рамках проєкту “Абетка польського класу – популяризація польської мови в Україні”, учні виконали проєкт на тему: "Spotkanie z Kopernikiem. Wynalazcy i odkrywcy". Під час реалізації проєкту здобувачі освіти шукали інформацію про польських винахідників, відкриття яких вплинуло на розвиток науки та техніки в цілому світі. Створювали навчальні плакати, презентації, демонстрували свої акторські та мистецькі здібності.

Accessibility menu
Contrast settings